Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Development
it: Sviluppo

en: Administration
it: Amministrazione

en: Yes
it: Sì

en: Advanced
it: Avanzate

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Theme settings
it: Impostazioni tema

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.

en: Administer site configuration
it: Amministra la configurazione del sito

en: Administer themes
it: Amministra temi

en: Checking for available updates
it: Controllo aggiornamenti disponibili
