Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Checking for available updates
lt: Tikrinami galiojantys atnaujinimai
