Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Development
lv: Izstrāde

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas

en: Administer site configuration
lv: Administrēt vietnes uzstādijumus

en: Administer themes
lv: Administrēt tēmas
