Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd.

en: Administer site configuration
nl: Site-instellingen beheren

en: Administer themes
nl: Thema's beheren

en: Checking for available updates
nl: Controleren op beschikbare updates

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen
