Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Development
sk: Vývoj

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.

en: Administer site configuration
sk: Spravovať nastavenia stránky

en: Administer themes
sk: Spravovať témy vzhľadu

en: Checking for available updates
sk: Kontrola dostupných aktualizácií
