Mobile Switch (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Development
sv: Utveckling

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced
sv: Utökad

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.

en: Administer site configuration
sv: administrera konfiguration av webbplats

en: Administer themes
sv: Administrera teman

en: Checking for available updates
sv: Undersöker tillgänglig information om uppdateringar

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
