Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (62 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: edit
be: рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: <none>
be: -Няма-

en: Email
be: Адрас E-mail

en: file
be: файл

en: Done
be: Зроблена

en: Header
be: Загаловак

en: Width
be: Шырыня

en: Send
be: Адаслаць

en: node
be: матэрыял

en: Method
be: Метад

en: Start
be: Пачатак

en: reset
be: скінуць

en: menu
be: меню

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: You are here
be: Вы тут

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Email:
be: E-mail:

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The content type %name has been updated.
be: Тып змесціва %name быў абноўлены.

en: The content type %name has been added.
be: Тып змесціва %name быў даданы.

en: Added content type %name.
be: Дадаць тып змесціва %name.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: The file permissions could not be set on %uri.
be: Правы доступу да файла не могуць быць усталяваны на %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
be: Пакуль што тут няма аніводнага пункту меню. <a href="@link">Дадаць пункт меню</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
be: Тэкст, які будзе выкарыстоўвацца для гэтага пункту меню.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
be: Вы ўпэўнены ў тым, што жадаеце выдаліць дапасаваную спасылку меню %item?

en: The menu link %title has been deleted.
be: Спасылка меню %title была выдалена.

en: Deleted menu link %title.
be: Выдаленая спасылка меню %title.

en: Edit menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable @title menu link
be: Уключыць @title пункт меню
