Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (61 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: There was an error saving the menu link.
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Email:
bo: གློག་ཡིག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: The content type %name has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The content type %name has been added.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Added content type %name.
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
bo: མིག་སྔར་འདེམས་བྱང་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་མེད་པས། <a href="@link">སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན</a>

en: The text to be used for this link in the menu.
bo: འདེམས་བྱང་ཐོག་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་སྤྱོད་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་བཟོས་ཀྱི་འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་%item་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: The menu link %title has been deleted.
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་%title་སུབ་ཟིན།

en: Deleted menu link %title.
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་%title་བསུབ་ཟིན།

en: Edit menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable @title menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་@title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ
