Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (71 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Email
et: E-kiri

en: file
et: fail

en: Done
et: Valmis

en: RSS
et: RSS vood

en: Header
et: Päis

en: Width
et: Laius

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: node
et: postitus

en: Method
et: Meetod

en: Start
et: Algus

en: reset
et: lähtesta

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: City
et: Linn

en: Share
et: Jaga

en: menu
et: menüü

en: Message:
et: Sisu:

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: There was an error saving the menu link.
et: Menüü viite salvestamisel tekkis viga.

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Zipcode
et: Postiindeks

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Email:
et: E-post:

en: Main menu
et: Peamenüü

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: The file permissions could not be set on %uri.
et: Failile %uri ei olnud võimalik määrata ligipääsuõigusi.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel määratud. <a href="@link">Lisa uus menüülink</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
et: Menüüs kuvatav nimetus sellele viitele.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
et: Oled sa kindel, et soovid menüülingi %item kustutada?

en: The menu link %title has been deleted.
et: Menüülink %title on kustutatud.

en: Deleted menu link %title.
et: Menüülink %title on kustutatud.

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink
