Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: edit
gl: editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Menu
gl: Menú

en: Layout
gl: Disposición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: file
gl: ficheiro

en: Done
gl: Feito

en: Header
gl: Encabezado

en: Width
gl: Ancho

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: node
gl: nodo

en: Method
gl: Método

en: Start
gl: Comezo

en: reset
gl: restablecer

en: Street Address
gl: Enderezo

en: menu
gl: menú

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: There was an error saving the menu link.
gl: Aconteceu un erro gardando a ligazón do menú.

en: Go back
gl: Voltar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The content type %name has been updated.
gl: Actualizouse o tipo de contido %name.

en: The content type %name has been added.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Added content type %name.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: The file permissions could not be set on %uri.
gl: Os permisos de ficheiro non poden ser definidos en %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
gl: Aínda non hai enlaces de menú. <a href="@link">Engadir enlace</a>

en: The text to be used for this link in the menu.
gl: O texto que se usará no menú para este enlace.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
gl: Seguro que desexa eliminar o enlace de menú personalizado %item?

en: The menu link %title has been deleted.
gl: O enlace de menú %title foi eliminado.

en: Deleted menu link %title.
gl: Eliminado o enlace de menú %title.

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable @title menu link
gl: Activar o enlace do menu @title
