Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: edit
hr: uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Email
hr: E-pošta

en: file
hr: datoteka

en: Done
hr: Gotovo

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Width
hr: Širina

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Method
hr: Metoda

en: Start
hr: Početak

en: reset
hr: poništi

en: menu
hr: izbornik

en: Message:
hr: Poruka:

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: The content type %name has been updated.
hr: Vrsta sadržaja %name je osvježena.

en: The content type %name has been added.
hr: Vrsta sadržaja %name je dodana.

en: Added content type %name.
hr: Dodana vrsta sadržaja %name.

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: The file permissions could not be set on %uri.
hr: Dopuštenja nisu mogla biti postavljena za %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
hr: Nema izborničkih poveznica. <a href="@link">Dodaj poveznicu</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
hr: Tekst koji će se koristiti za ovu poveznicu u izborniku.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
hr: Želite li zbilja ukloniti izborničku poveznicu %item?

en: The menu link %title has been deleted.
hr: Izbornička poveznica %title je uklonjena.

en: Deleted menu link %title.
hr: Uklonjena izbornička poveznica %title.

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable @title menu link
hr: Omogući @title izborničku poveznicu

en: '@color' is not a valid hex color
hr: '@color' nije ispravna hex boja.
