Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: file
ka: ფაილი

en: Done
ka: დასრულება

en: Width
ka: სიგანე

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Method
ka: მეთოდი

en: menu
ka: მენიუ

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
