Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: file
kk: файл

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: menu
kk: мәзір

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.

en: Twitter
kk: Твиттер

en: The content type %name has been updated.
kk: %name контент түрі жаңартылды.

en: The content type %name has been added.
kk: %name контент түрі қосылды.

en: Added content type %name.
kk: Қосылған %name мазмұн типі

en: Edit menu link
kk: Меню сілтемесін өңдеу
