Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (47 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Font Size
kn: ಅಕ್ಷರಶೈಲಿ ಗಾತ್ರ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: file
kn: ಕಡತ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: menu
kn: ಮೆನು

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Name:
kn: ಹೆಸರು:

en: Go back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:
