Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: Done
ne: भयो

en: Header
ne: हेडर

en: Width
ne: चौडाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: node
ne: नोड

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Message:
ne: संदेश

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
