Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: file
nn: fil

en: Header
nn: Topptekst

en: Start
nn: Byrjar

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: City
nn: By

en: menu
nn: meny

en: Message:
nn: Melding:

en: Apply
nn: Bruk

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: The file permissions could not be set on %uri.
nn: Kunne ikkje seta filrettar på %uri.
