Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: edit
oc: modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Layout
oc: Afichatge

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: file
oc: fichièr

en: Done
oc: Acabat

en: Header
oc: Entèsta

en: Width
oc: Largor

en: State
oc: Estat

en: Send
oc: Mandar

en: node
oc: nosèl

en: Method
oc: Metòde

en: reset
oc: reïnicializar

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: City
oc: Vila

en: Share
oc: Partejar

en: menu
oc: menú

en: Message:
oc: Messatge  :

en: send
oc: mandar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Email:
oc: Corrièr electronic :

en: Main menu
oc: Menú principal

en: The content type %name has been updated.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat mes a jorn.

en: The content type %name has been added.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.

en: Added content type %name.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: The file permissions could not be set on %uri.
oc: Se pòt pas aplicar los dreits del fichièr sus %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
oc: I a pas cap de ligams de menú encara. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
oc: Lo tèxte que s'utilizarà al menú per aqueste enllaç.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
oc: Sètz segur que volètz eliminar lo ligam personalizat de menú %item?

en: The menu link %title has been deleted.
oc: S'es suprimit lo ligam de menú %title.

en: Deleted menu link %title.
oc: S'es suprimit lo ligam de menú %title.

en: Edit menu link
oc: Editar lo ligam de menú

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Enable @title menu link
oc: Activar lo ligam de menú @title
