Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ
