Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (68 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: edit
ro: modifică

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Font Size
ro: Mărime font

en: Menu
ro: Meniu

en: Layout
ro: Prezentare

en: <none>
ro: <nimic>

en: Email
ro: email

en: file
ro: fisier

en: Done
ro: Gata

en: Header
ro: Cap

en: Width
ro: Lățime

en: State
ro: Status

en: Send
ro: Trimite

en: node
ro: nod

en: Method
ro: Metodă

en: Menu Title
ro: Titlul meniului

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Share
ro: Împărtășiți

en: menu
ro: meniu

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Style
ro: Stil

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: There was an error saving the menu link.
ro: A survenit o eroare la salvarea legăturii meniu.

en: Go back
ro: Înapoi

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: The content type %name has been updated.
ro: Tipul de conţinut %name a fost actualizat.

en: The content type %name has been added.
ro: Tipul de conţinut %name a fost adăugat.

en: Added content type %name.
ro: Am adăugat tipul de conţinut %name.

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: The file permissions could not be set on %uri.
ro: Permisiunile fișierul nu pot fi setate pentru %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ro: Nu este nicio legătură de meniu încă. <a href="@link">Adăugare legătură</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
ro: Textul care va fi folosit pentru această legătură din meniu

en: The menu link %title has been deleted.
ro: Legătura %title a meniului a fost ștearsă.

en: Edit menu link
ro: Editare legătură meniu

en: Contact Us
ro: Contactați-ne

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Enable @title menu link
ro: Activați legătura @title din meniu
