Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Share
se: Juogat

en: Video
se: Filbma

en: Publish
se: Almmut
