Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Layout
sl: Postavitev

en: <none>
sl: <brez>

en: file
sl: datoteka

en: Done
sl: Opravljeno

en: Header
sl: Glava

en: Width
sl: Širina

en: Send
sl: Pošlji

en: node
sl: vozlišče

en: Method
sl: Metoda

en: reset
sl: ponastavi

en: menu
sl: meni

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Email:
sl: E-naslov:

en: The content type %name has been updated.
sl: Tip vsebine %name je bil posodobljen.

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.
