Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: file
sr: фајл

en: State
sr: Статус

en: send
sr: пошаљи

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
