Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (76 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: edit
sv: redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Menu
sv: Meny

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Email
sv: E-post

en: file
sv: fil

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Done
sv: Färdig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Width
sv: Bredd

en: State
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: node
sv: nod

en: Method
sv: Metod

en: Start
sv: Från

en: reset
sv: återställ

en: Menu Title
sv: Menytitel

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: City
sv: Stad

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: menu
sv: meny

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Style
sv: Stil

en: You are here
sv: Du är här

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: There was an error saving the menu link.
sv: Det uppstod ett fel vid sparande av menylänken.

en: Go back
sv: Tillbaka

en: Zipcode
sv: Postnummer

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Email:
sv: E-post:

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: The content type %name has been updated.
sv: Innehållstypen %name har uppdaterats.

en: The content type %name has been added.
sv: Innehållstypen %name har lagts till.

en: Added content type %name.
sv: Innehållstyp %name lades till.

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: The file permissions could not be set on %uri.
sv: Filbehörigheterna kunde inte anges för %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
sv: Just nu finns det inga menylänkar. <a href="@link">Lägg till länk</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
sv: Texten som skall användas för denna länken i menyn.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
sv: Är du säker på att du vill radera den anpassade menylänken %item?

en: The menu link %title has been deleted.
sv: Den anpassade menylänken %title har raderats.

en: Deleted menu link %title.
sv: Raderade menylänk %title.

en: Edit menu link
sv: Redigera menylänk

en: Video URL
sv: URL för video

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Enable @title menu link
sv: Aktivera menylänk @title

en: Headings
sv: Rubriker

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: '@color' is not a valid hex color
sv: "@color" är inte en giltig hexadecimal färg
