Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: file
ug: ھۉججەت

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Send
ug: يوللاش

en: node
ug: نۇقتا

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: menu
ug: تىزىملىك

en: Header Image
ug: تور بەت رەسىمى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Add New Page
ug: يېڭى بەت قوشۇش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
