Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (93 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: edit
uk: редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: px
uk: пікс

en: Menu
uk: Меню

en: Layout
uk: Макет

en: <none>
uk: <нічого>

en: Email
uk: Електронна пошта

en: file
uk: файл

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Done
uk: Готово

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Width
uk: Ширина

en: State
uk: Стан

en: Send
uk: Надіслати

en: node
uk: матеріал

en: Method
uk: Спосіб

en: Start
uk: Початок

en: reset
uk: скинути

en: Menu Title
uk: Заголовок меню

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: City
uk: Місто

en: Share
uk: Спільні файли

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Feed Type
uk: Тип потоку

en: menu
uk: меню

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: send
uk: відправлено

en: Header Image
uk: Заголовок зображення

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Video
uk: Відео

en: Style
uk: Стиль

en: Proceed
uk: Далі

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Apply
uk: Застосувати

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Name:
uk: Назва:

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Upload Images
uk: Завантаження зображень

en: EDIT
uk: ЗМІНИТИ

en: Go back
uk: Назад

en: Twitter
uk: Твітер

en: Add New Page
uk: Додайте сторінку

en: Zipcode
uk: Індекс

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Main menu
uk: Головне меню

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: No file was uploaded.
uk: Жодного файла не було відвантажено.

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: The file permissions could not be set on %uri.
uk: Права доступу до файла не можуть бути встановлені за адресою %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
uk: Посилання меню поки що відсутні. <a href="@link">Додати посилання</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
uk: Текст, що буде використаний для цього посилання в меню

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити посилання власного меню %item?

en: The menu link %title has been deleted.
uk: Посилання меню %title видалено.

en: Deleted menu link %title.
uk: Видалено посилання меню %title.

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Video URL
uk: URL відео

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Enable @title menu link
uk: Увімкнути посилання меню @title

en: Headings
uk: Заголовки

en: Google Plus
uk: Google +

en: Text Style
uk: Стиль тексту
