Mobilizer (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: edit
ast: editar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: <none>
ast: <nengún>

en: file
ast: ficheru

en: Done
ast: Fechu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Width
ast: Anchu

en: Send
ast: Unviar

en: Method
ast: Métodu

en: reset
ast: reafitar

en: menu
ast: menú

en: Message:
ast: Mensax:

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
