Mobilizer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (72 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: delete
fi: poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Center
fi: Keskellä

en: edit
fi: muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: file
fi: tiedosto

en: Done
fi: Tehty

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Width
fi: Leveys

en: State
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Method
fi: Tapa

en: Start
fi: Alkaa

en: reset
fi: nollaa

en: Menu Title
fi: Valikon Otsikko

en: City
fi: Kaupunki

en: Share
fi: Jaa

en: menu
fi: valikko

en: Message:
fi: Viesti:

en: send
fi: lähetä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Proceed
fi: Jatka

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Apply
fi: Käytä

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: There was an error saving the menu link.
fi: Valikon kohdan tallentaminen ei onnistunut.

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Slide URL
fi: Dian URL-osoite

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: The file permissions could not be set on %uri.
fi: Tiedosto-oikeuksien asettaminen kohteelle %uri epäonnistui.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
fi: Valikkolinkkejä ei vielä ole määriteltyinä. <a href="@link">Lisää linkki</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
fi: Linkin teksti valikossa käytettäväksi.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
fi: Oletko varma että haluat poistaa valikkolinkin %item?

en: The menu link %title has been deleted.
fi: Valikon linkki %title on poistettu.

en: Deleted menu link %title.
fi: Poistettiin valikkolinkki %title.

en: Edit menu link
fi: Muokkaa valikkolinkkiä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Enable @title menu link
fi: Ota käyttöön valikkolinkki @title

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
fi: Kuvien kuvausta ja osoitetta, johon kuvaa klikkaamalla siirrytään voidaan vaihtaa oheisista asetuksista.

en: Slide 1
fi: Dia 1

en: Slide Description
fi: Dian kuvaus

en: Slide 2
fi: Dia 2

en: Slide 3
fi: Dia 3

en: Slide Headline
fi: Dian otsikkorivi
