Mobilizer (7.x-1.0) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: delete
fy: wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: edit
fy: bewurkje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: file
fy: bestân

en: Share
fy: Diele

en: You are here
fy: Jo binne hjir

en: Main menu
fy: Haadmenu
