Mobilizer (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (49 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Center
km: កណ្តាល

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: file
km: ឯកសារ​

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Message:
km: សារ ៖

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: There was an error saving the menu link.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​តំណ​ម៉ឺនុយ ។​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: The file permissions could not be set on %uri.
km: សិទ្ធិ​ឯកសារ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​កំណត់​លើ​ %uri ទេ​ ។

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
km: មិន​ទាន់​មាន​តំណ​ម៉ឺនុយ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​តំណ</a> ។

en: The text to be used for this link in the menu.
km: អត្ថបទ​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ​សម្រាប់​តំណ​នេះ​នៅ​ក្នុងម៉ឺនុយ​ ។

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %item តំណ​ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ឬ ?

en: The menu link %title has been deleted.
km: %title  តំណ​ម៉ឺនុយ​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Deleted menu link %title.
km: បាន​លុប​ %title តំណ​ម៉ឺនុយ​ ។

en: Edit menu link
km: កែ​សម្រួល​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable @title menu link
km: បើក​តំណ​ម៉ឺនុយ @title
