Mobilizer (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
