Mobilizer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: delete
pl: usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Center
pl: Środek

en: edit
pl: edytuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: px
pl: pikseli

en: Layout
pl: Układ

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: file
pl: plik

en: Done
pl: Gotowe

en: Header
pl: Nagłówek

en: Width
pl: Szerokość

en: State
pl: Stan

en: Send
pl: Wyślij

en: Method
pl: Metoda

en: Start
pl: Początek

en: reset
pl: przywróć

en: Menu Title
pl: Tytuł elementu menu

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: City
pl: Miasto

en: Share
pl: Udostępnij

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: send
pl: wyślij

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: There was an error saving the menu link.
pl: Podczas zachowywania odnośnika menu wystąpił błąd.

en: Go back
pl: Wróć

en: Contact Form Title
pl: Tytuł formularza kontaktowego

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: The file permissions could not be set on %uri.
pl: Uprawnienia do pliku %uri nie mogły zostać nadane.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
pl: To menu nie zawiera jeszcze linków. <a href="@link">Dodaj link</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
pl: Tekst ten będzie widoczny przy odnośniku w menu.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrany link %item?

en: The menu link %title has been deleted.
pl: Odnośnik %title został usunięty z menu.

en: Deleted menu link %title.
pl: Usunięto z menu odnośnik %title.

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title menu link
pl: Aktywacja odnośnika @title w menu

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: '@color' is not a valid hex color
pl: '@color' nie jest poprawnym kolorem w formacie hex
