Mobilizer (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Done
ps: ترسره شو

en: Header
ps: سرۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Apply
ps: تطبيقول
