Mobilizer (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය

en: file
si: ගොනුව
