Mobilizer (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Menu
te: మెనూ

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: file
te: ఫైలు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Width
te: వెడల్పు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Send
te: పంపించు

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Publish
te: ప్రచురించు
