Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Header
am: ራስጌ

en: node
am: አንጓ

en: menu
am: ምናሌ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
