Mobilizer (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (57 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Center
ar: المركز

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Menu
ar: القائمة

en: Layout
ar: التنسيق

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: file
ar: ملف

en: Done
ar: تمّ

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Header
ar: الترويسة

en: Width
ar: العرض

en: State
ar: الحالة

en: Send
ar: أرسل

en: Method
ar: الطريقة

en: Start
ar: البداية

en: reset
ar: أعد الضبط

en: menu
ar: قائمة

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: There was an error saving the menu link.
ar: خطأ أثناء حفظ رابط القائمة.

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: The file permissions could not be set on %uri.
ar: لا يمكن تطبيق صلاحيات الملف على %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ar: لا توجد روابط قائمة حالياً. <a href="@link">إضافة رابط</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
ar: النص المستخدم لهذا الرابط في القائمة.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
ar: هل تريد بالتأكيد حذف رابط القائمة المخصص %item؟

en: The menu link %title has been deleted.
ar: تم حذف رابط القائمة %title.

en: Deleted menu link %title.
ar: تم حذف رابط القائمة %title.

en: Edit menu link
ar: تحرير رابط القائمة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Enable @title menu link
ar: تفعيل رابط القائمة @title
