Mobilizer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: <none>
ca: Cap

en: file
ca: fitxer

en: Done
ca: Fet

en: Header
ca: Capçalera

en: Width
ca: Amplada

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Method
ca: Mètode

en: Start
ca: Inici

en: reset
ca: reinicia

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: City
ca: Ciutat

en: Share
ca: Comparteix

en: menu
ca: menú

en: Message:
ca: Missatge:

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Apply
ca: Aplica

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Go back
ca: Torna enrere

en: Contact Form Title
ca: Títol del formulari de contacte

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Save As Draft
ca: Desa com a esborrany

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: The file permissions could not be set on %uri.
ca: No s'han pogut definir els permisos del fitxer a %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ca: No hi ha enllaços de menú encara. <a href="@link">Afegeix-ne un</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
ca: El text que s'utilitzarà al menú per aquest enllaç.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
ca: Esteu segur de voler eliminar l'enllaç personalitzat de menú %item?

en: The menu link %title has been deleted.
ca: S'ha suprimit l'enllaç de menú %title.

en: Deleted menu link %title.
ca: S'ha suprimit l'enllaç de menú %title.

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable @title menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú @title

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica

en: Basic Page Edit
ca: Edita Pàgina Bàsica
