Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: <none>
el: <κανένα>

en: file
el: αρχείο

en: Done
el: Έγινε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Width
el: Πλάτος

en: State
el: Κατάσταση

en: Send
el: Αποστολή

en: node
el: κόμβος

en: Method
el: Μέθοδος

en: Start
el: Αρχή

en: reset
el: επαναφορά

en: City
el: Πόλη

en: menu
el: μενού

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: There was an error saving the menu link.
el: Υπήρξε πρόβλημα κατά την αποθήκευση του μενού.

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The content type %name has been updated.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name ενημερώθηκε.

en: The content type %name has been added.
el: Ο τύπος περιεχομένου %name προστέθηκε.

en: Added content type %name.
el: Προστέθηκε ο τύπος περιεχομένου %name.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: The file permissions could not be set on %uri.
el: Δεν μπόρεσε να γίνει καθορισμός των δικαιωμάτων αρχείων στο %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href="@link">Προσθήκη στοιχείου</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται για αυτή την παραπομπή μέσα στο μενού.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε το προσαρμοσμένο στοιχείο μενού %item;

en: The menu link %title has been deleted.
el: Το στοιχείο μενού %title διαγράφηκε.

en: Deleted menu link %title.
el: Διαγράφηκε το μενού %title.

en: Edit menu link
el: Επεξεργασία στοιχείου μενού

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable @title menu link
el: Ενεργοποιήστε το σύνδεσμο του μενού @title
