Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Email
eu: Eposta

en: file
eu: fitxategia

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Done
eu: Eginda

en: Header
eu: Goiburua

en: Width
eu: Zabalera

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: node
eu: nodoa

en: Method
eu: Metodoa

en: reset
eu: garbitu

en: Menu Title
eu: Menuaren Izenburua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: menu
eu: menua

en: Message:
eu: Mezua:

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Email:
eu: Eposta:

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: The content type %name has been updated.
eu: Eduki mota %name eguneratua izan da.

en: The content type %name has been added.
eu: %name eduki mota gehitu da.

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: The text to be used for this link in the menu.
eu: Esteka hontan erabiliko den testua menuan.

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu
