Mobilizer (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: file
ht: fichye

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
