Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Send
af: Stuur

en: Method
af: Metode

en: reset
af: herstel

en: Message:
af: Boodskap:

en: Apply
af: Pas toe

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
