Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: <none>
bg: <не>

en: Email
bg: Е-поща

en: file
bg: файл

en: Done
bg: Готово

en: Header
bg: Заглавна зона

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: node
bg: възел

en: reset
bg: нулирай

en: menu
bg: меню

en: Message:
bg: Съобщение:

en: send
bg: Изпращане

en: Right
bg: Дясно

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: There was an error saving the menu link.
bg: Възникна грешка при записа на меню обекта.

en: Main menu
bg: Основно меню

en: The content type %name has been updated.
bg: Типът съдържание %name беше обновен.

en: The content type %name has been added.
bg: Типът съдържание %name беше добавен.

en: Added content type %name.
bg: Прибавен е тип съдържание %name.

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
