Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (69 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: edit
cs: upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: <none>
cs: <žádné>

en: Email
cs: E-mail

en: file
cs: soubor

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Done
cs: Hotovo

en: Header
cs: Hlavička

en: Width
cs: Šířka

en: State
cs: Stav

en: Send
cs: Poslat

en: node
cs: uzel

en: Method
cs: Metoda

en: Start
cs: Začátek

en: Menu Title
cs: Název menu

en: City
cs: Město

en: Feed Type
cs: Typ zdroje

en: Message:
cs: Zpráva:

en: send
cs: odeslat

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Style
cs: Styl

en: You are here
cs: Jste zde

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: There was an error saving the menu link.
cs: Při ukládání odkazu menu došlo k chybě.

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Email:
cs: E-mail_

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: The content type %name has been updated.
cs: Typ obsahu %name byl aktualizován

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Added content type %name.
cs: Přidán typ obsahu %name.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: The file permissions could not be set on %uri.
cs: Přístupová práva k souboru nelze nastavit na %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
cs: V menu zatím nejsou žádné položky. <a href="@link">Přidat položku</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
cs: Text, který bude použit pro tento odkaz v menu.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
cs: Opravdu smazat vlastní položku menu %item?

en: The menu link %title has been deleted.
cs: Odkaz %title z menu byl smazán.

en: Deleted menu link %title.
cs: Odkaz menu %title odstraněn.

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Enable @title menu link
cs: Povolit položku @title v menu

en: '@color' is not a valid hex color
cs: '@color' není platná barva v hexadecimální soustavě
