Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (33 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: reset
dz: སླར་སྲིག

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: The content type %name has been updated.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནུག།

en: The content type %name has been added.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།

en: Added content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།
