Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: edit
eo: redakti

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: file
eo: dosiero

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Send
eo: Sendu

en: node
eo: nodo

en: reset
eo: restarigi

en: City
eo: Urbo

en: menu
eo: menuo

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: The content type %name has been updated.
eo: La enhavspeco %name estis ĝisdatigita.

en: The content type %name has been added.
eo: La enhavspeco %name estis aldonita.

en: Added content type %name.
eo: Aldonis enhavspecon %name.

en: The text to be used for this link in the menu.
eo: La teksto estos uzita kiel ligilo en menuo.

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
