Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: City
ga: Cathair

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go back
ga: Téigh siar

en: About Us
ga: Fúinn
