Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Send
gu: મોકલો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: City
gu: શહેર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
