Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (50 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: edit
is: breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Menu
is: Valmynd

en: Layout
is: Útlit

en: <none>
is: <enginn>

en: Email
is: Netfang

en: file
is: skrá

en: Email Address
is: Netfang

en: Header
is: Haus

en: Width
is: Breidd

en: State
is: Fylki

en: Send
is: Senda

en: Start
is: Hefst

en: reset
is: endurstilla

en: City
is: Borg

en: Share
is: Deila

en: menu
is: valmynd

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Apply
is: Virkja

en: There was an error saving the menu link.
is: Villa kom fram við vistun valmyndarhlutans.

en: Go back
is: Til baka

en: Email:
is: Netfang:

en: The content type %name has been updated.
is: Efnisgerðin %name hefur verið uppfærð.
