Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (70 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: edit
lv: labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: <none>
lv: <neviena>

en: Email
lv: E-pasts

en: file
lv: fails

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Done
lv: Pabeigts

en: Header
lv: Galvene

en: Width
lv: Platums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: node
lv: mezgls

en: Method
lv: Veids

en: Start
lv: Sākt

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Menu Title
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: City
lv: Pilsēta

en: menu
lv: izvēlne

en: Message:
lv: Ziņa:

en: send
lv: nosūtīt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Upload Images
lv: Ielādēt attēlus

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Added content type %name.
lv: Pievienots satura veids %name.

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: The file permissions could not be set on %uri.
lv: Faila atļaujas nevar tikt uzstādītas %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lv: Pašlaik nav neviena izvēlnes saites. <a href="@link"> Pievienot saiti </a>

en: The text to be used for this link in the menu.
lv: Teksts, kas tiks izmantots šai saitei izvēlnē.

en: The menu link %title has been deleted.
lv: Izvēlnes saite %title tika dzēsta.

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti
