Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy
